GOLDEN ACADEMIC

شرکت گلدن اکادمیک این امکان را به علاقمندان می دهد تا با داشتن هرمعدلی اقدام به درخواست پذیرش دركليه مقاطع از دانشگاههای مورد علاقه خود در کانادا و امریکا نمایند. همچنین شانس دریافت پذیرش متقاضیان را با توجه به ارتباطات گسترده با دانشگاههای معتبر و مراکزعلمی کانادا و امریکا بالاتر می برد. شما امکان این را دارید تا در مجموعه ای از رشته های پرطرفدار با آینده شغلی درخشان و یا رشته های تحصیلی مورد علاقه تان درمقاطع مختلف درخواست پذیرش دهید. از دیگر خدمات تحصیلی در دپارتمان دانشجوئی دریافت پذیرش در دوره های زبان متناسب با مقطع تحصیلی شما می باشد که برای دانشجو بطورهمزمان توسط دانشگاه صادر خواهد شد.

مراحل شروع

اولین مرحله تکمیل فرم ارزیابی در وب سایت ما می باشد، سپس کارشناسان ما با بررسی شرایط شما، ضمن ارائه مشاوره رایگان، پیشنهاداتی را به شما اعلام خواهند کرد که در صورت موافقت متقاضی، پرونده به جریان خواهد افتاد.بطورکلی دانشجویان کشورهای خارجی که تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاههای آمریکا و کانادا را دارند، می بایست نسبت به اخذ ویزا غیر مهاجرتی اقدام نمایند. نوع دوره تحصیلی که شما انتخاب کرده اید به همراه نوع موسسه یا دانشگاه در این مرحله مشخص کننده نوع ویزا شما خواهد بود که برای کشور امریکا در شاخه F1 و یا M1 قرار می گیرد. برای تحصیل در دانشگاه و کالج های آمریکا، دبیرستان و بطورکلی تحصیلات آکادمیک و همینطور دوره های آموزش زبان شما می بایست برای ویزای سری F اقدام نمائید. سایر دوره های آموزش غیر آکادمیک در شاخه M قرار می گیرند.
پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز از سوی متقاضی، جهت تسهیل و تسریع امور مربوط به دریافت پذیرش شما، یکی از کارشناسان واحد دانشجوئی ما به عنوان مسئول پرونده شما، آغاز به جمع آوری مدارک مورد نیاز پرونده شما می نماید. در تمامی این موارد به کمک شما اطلاعات مربوط به درخواست پذیرش دانشگاه و همچنین اطلاعات مورد نیاز برای ارسال به سفارت با نظارت مستقیم کارشناس شما صورت خواهد گرفت.
کارشناسان ما با توجه به تجربه زیاد در حوزه دانشجوئی، مشاوره های لازم در خصوص رشته و همچنین گرفتن پذیرش از دانشگاه مناسب با توجه به شرایط هر متقاضی تا زمانیکه دانشجو در مورد رشته انتخابی خود اطمینان حاصل نماید را در اختیاردانشجو قرار می دهند. یکی از نقاط قوت کمپانی Golden Academic همکاری با اساتید دانشگاهی آشنا با شرایط تحصیل و مهمتر از آن شرایط بازار کار در کانادا و امریکا می باشد. کارشناسان ما در تمام مراح در کنار شما خواهند بود تا بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید
در صورتی که دانشجوی متقاضی پذیرش از دانشگاههای امریکا را دارد مشاوران ما شما را برای حضور در روز مصاحبه اماده میکنند که این مسئله به شما کمک می کند، با خیالی اسوده تر در روز مصاحبه حاضر شود. چنانچه دانشجوی متقاضی پذیرش در دانشگاههای کانادا باشید پرونده شما توسط وکلای مجرب بررسی و به سفارت کانادا ارسال خواهد شد .
آخرین مرحله آماده سازی شما برای اولین سفر پس ازدریافت ویزا می باشد.
سرویس های دیگرما شامل :
Pick Up فرودگاهی، اقامت، باز نمودن حساب بانکی، سیم کارت تلفن و سایر موارد که به سرعت در اختیار شما قرار داده خواهند شد تا شما به هدف اصلی خود که موفقیت در ادامه تحصیل در کانادا و امریکا می باشد بپردازید .

آماده سازی برای اولین سفر و تحصیل

آشنا سازی متقاضی با مواردی که در طول تحصیل با آنها مواجه خواهد شد و کمک به درک بهتر شرایط زندگی در محیط کاملا جدید و متفاوت از دیگر مواردی است که می توانید از ما بخواهید. بطور کلی شوک فرهنگی و همچنین تغییربزرگی که دانشجویان با تصمیم به ادامه تحصیل درکانادا و امریکا با آن روبرو خواهند شد، از مواردی است که با مدیریت صحیح به سرعت تبدیل به امری عادی خواهد شد. حضور اشخاص با تجربه در این مسیر از اهمیت بسیار بالائی برخوردار است. شما می توانید با اطمینان از مشاورین خود، تمامی موارد و دغدغه های این تصمیم بزرگ را به حداقل کاهش دهید و در زمان کوتاهتری به اهداف خود دست پیدا کنید. اولین سفر برای شما و خانواده شما اهمیت بسیاری دارد و ما با توجه به این مسئله در کنار شما خواهیم بود و تجربیات خود و سایر دانشجویانی که قبل از شما این مراحل را از طریق ما پیموده اند را در اختیارتان قرار می دهیم.

ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و برنامه های بلند مدت

همواره نقطه آغاز از اهمیت بسیار زیادی در ادامه مسیر برخوردار است. گام های استوار نخستین شما می تواند تکیه گاه محکمی برای برنامه های بعدی شما دراینده باشد. ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر همانند کارشناسی ارشد و یا دکتری از جمله هدف های بسیاری از فارع التحصیلان دوره کارشناسی می باشد. نگاه ما در کمپانی Golden Academic نگاهی است بلند مدت برای آینده شما.

اهداف ما

همواره ما اعتقاد داریم که هر چه میزان موفقیت عزیزانی که از سرویسهای ما استفاده کرده اند بیشتر باشد، ما نیز موفق تر خواهیم بود چر ا که موفقیت ما در گرو موفقیت شما خواهد بود . ما تمام تلاش خود را جهت جلب رضایت و موفقیت شما متقاضیان محترم می نماییم.
تماس با ما
949-969-6000 (001)  949-910-6269 (001)

info@goldenacademic.com

فرم ارزیابی

خدمات شرکت
تمامی حقوق برای وبسایت Golden Academic محفوظ می باشد. 1396